Lokalforeninger

Norske Trevarer har 11 lokale foreninger, med unntak av Nordland, Troms, Finmark og Oslo. Lokalforeningene arrangerer møter og samlinger, er organisert som selvstendige enheter og med eget lokalt styre. Lokalforeningene samarbeider tett med organisasjonen Norske Trevarer. Her finner dere kontaktinformasjon til alle våre lokalforeninger og deres ledere.

Norske Trevarer Agder

v/Karen Elise Boye
Solfjeld AS
Solfjellveien 1
4900 Tvedestrand

Telefon 37 16 21 38
karen@solfjeld.no

Norske Trevarer Buskerud

v/Kjersti Gulliksrud
Møbelsnekkerne AS
Semsveien 86 (Eiker Næringspark)
3300 Hokksund

Telefon 32 75 05 50
Fax 32 75 05 51
kjersti@mobelsnekkerne.no

Norske Trevarer Hordaland

v/Tore Ådlandsvik
Torsvik Trevare AS
Mjølkevikvarden Ind.
5315 Herdla

Telefon 56 14 68 65
tore@torsviktrevare.no

Norske Trevarer Møre og Romsdal

v/Torbjørn Hjelden
Grande Fabrikker AS
6315 Innfjorden

Telefon 907 94 254
torbjorn@grande.no

Norske Trevarer Rogaland

v/Ola Hegrestad
Treprosjekt AS
4353 Klepp stasjon

Telefon 51 78 98 80
Fax 51 78 98 01
ola@treprosjekt.no

Norske Trevarer Telemark

v/Truls Eilev Schia
Schia Møbelsnekkeri
Nordagutuveien 1090
3820 Nordagutu

Telefon 416 11 122
post@schiamobelsnekkeri.no

Norske Trevarer Trøndelag

v/Dordi Lillerønning Singsaas
Lillerønning Snekkerifabrikk AS
Kotsøy
7387 Singsås

Telefon 72 43 60 60
dordi@lilleronning.no

Norske Trevarer Vestfold

v/Bjørnar Auby
Hagen AS, avd. Larvik
Mellomhagen 1
3261 Larvik

Telefon 913 96 343
bjornar.auby@hagen.eu

Norske Trevarer Østfold

v/Arnfinn Grøndahl
Løken Trevare AS
Industriveien 6
1870 Ørje

Telefon 69 81 35 00
arnfinn@lokentrevare.no

Norske Trevarer Østlandske

v/Skule Bjerke
Snekkermester Per Bjerke AS
1488 Hakadal

Telefon 920 69 191
skule@perbjerke.no