Lokalforeninger

Norske Trevarer har 11 lokale foreninger, med unntak av Nordland, Troms, Finmark og Oslo. Lokalforeningene arrangerer møter og samlinger, er organisert som selvstendige enheter og med eget lokalt styre. Lokalforeningene samarbeider tett med organisasjonen Norske Trevarer. Her finner dere kontaktinformasjon til alle våre lokalforeninger og deres ledere.

Norske Trevarer Agder

v/Karen Elise Boye
Solfjeld AS
Solfjellveien 1
4900 Tvedestrand

Telefon 37 16 21 38
karen@solfjeld.no

Norske Trevarer Buskerud

v/Simen Fjerdingstad
H-Vinduet Fjerdingstad AS
Loesdalsveien 51
3300 Hokksund

Telefon 928 51 772
simen@fjerdingstad.no

Norske Trevarer Hordaland

v/Kristian Innvær
B. Innvær Trappefabrikk AS
Hollundsdalen 35
5430 Bremnes

Telefon 90847807
post@innvar.no

Norske Trevarer Møre og Romsdal

v/Torbjørn Hjelden
Grande Fabrikker AS
6315 Innfjorden

Telefon 907 94 254
torbjorn@grande.no

Norske Trevarer Rogaland

v/Ola Hegrestad
Treprosjekt AS
4353 Klepp stasjon

Telefon 51 78 98 80
Fax 51 78 98 01
ola@treprosjekt.no

Norske Trevarer Telemark

v/Truls Eilev Schia
Schia Møbelsnekkeri
Nordagutuveien 1090
3820 Nordagutu

Telefon 416 11 122
post@schiamobelsnekkeri.no

Norske Trevarer Trøndelag

v/Dordi Lillerønning Singsaas
Lillerønning Snekkerifabrikk AS
Kotsøy
7387 Singsås

Telefon 72 43 60 60
dordi@lilleronning.no

Norske Trevarer Vestfold

v/Bjørnar Auby
Hagen AS
Visneveien 5
6783 Stryn

Telefon 57873500
bjornar.auby@hagen.com

Norske Trevarer Østfold

v/Arnfinn Grøndahl
Løken Trevare AS
Industriveien 6
1870 Ørje

Telefon 69 81 35 00
arnfinn@lokentrevare.no

Norske Trevarer Østlandske

v/Kjetil Sangnes
Sangnes Trevare AS
Blåflatveien 27-29
2846 Bøverbru

Telefon 91513222
kjetil@sangnestrevare.no

Norske Trevarer/Oslo snekkermesterlaug

Bwood
v/Bjørn Gunnar Eliasen
Kokkerudlia 3
1363 Høvik

Telefon 93212721
bge@b-wood.no